Wolontariat
Dodane przez admin_zsbio dnia Wrzesień 11 2021 16:39:50

Wolontariat gotowy do akcji

W piątek 10 września odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie szkolnego koła wolontariatu, którego opiekunem jest pani pedagog Dorota Kaczmarek. Na początku odwiedzili nas wolontariusze z Fundacji WIOSNA, którzy zaprosili nas do współpracy. Jednym z tych wolontariuszy był absolwent naszej szkoły Paweł Kreft. Nasi wolontariusze zapoznali się z planem działania na ten rok, przywitali nowych członków oraz zaktualizowali nasz zarząd. Funkcję przewodniczącej powierzono ponownie Roksanie Gros z klasy (4a), zastępcą pozostał Mateusz Gandera (3bg). Funkcje sekretarzy pełnić będą Katarzyna Wójcik z klasy 2a i Dawid Sieg z klasy 3fg, a funkcję skarbników – Karol Michalski z klasy 3fg i Oliwia Kotłowska z klasy 3bg.

Więcej informacjiTreść rozszerzona


Wolontariat gotowy do akcji

W piątek 10 września odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie szkolnego koła wolontariatu, którego opiekunem jest pani pedagog Dorota Kaczmarek. Na początku odwiedzili nas wolontariusze z Fundacji WIOSNA, którzy zaprosili nas do współpracy. Jednym z tych wolontariuszy był absolwent naszej szkoły Paweł Kreft.

Nasi wolontariusze zapoznali się z planem działania na ten rok, przywitali nowych członków oraz zaktualizowali nasz zarząd.

Funkcję przewodniczącej powierzono ponownie Roksanie Gros z klasy (4a), zastępcą pozostał Mateusz Gandera (3bg). Funkcje sekretarzy pełnić będą Katarzyna Wójcik z klasy 2a i Dawid Sieg z klasy 3fg, a funkcję skarbników – Karol Michalski z klasy 3fg i Oliwia Kotłowska z klasy 3bg.

Gościem była też pani Barbara Pieczewska, która wspiera działania wolontariatu oraz absolwentka Natalia Chynek, która przez wiele lat należała do naszego wolontariatu. Przed kołem wiele działań, do których wolontariusze zapraszają całą społeczność ZSBiO.