Szachy
Dodane przez admin_zsbio dnia Czerwiec 16 2021 13:12:04

Szachy drużynowe

W środę 16 czerwca odbyły się (po trzyletniej przerwie) Drużynowe Mistrzostwa Szkoły w szachach. Na starcie stanęły 4 drużyny – w tym zespół tegorocznych absolwentów z klasy 4b, w którym na trzeciej szachownicy wystąpiła gościnnie Wiktoria Gołębiewska. I to właśnie drużyna złożona z Sebastiana Fredy, Miłosza Musiała i Wiktorii została mistrzem szkoły. Drugie miejsce zajęła drużyna z klasy 2bg, trzecia była klasa 2bp a czwarte miejsce zajęła debiutująca w szachach szkolnych klasa 1bp. Słowa uznania dla zwycięzców oraz podziękowania dla wszystkich uczestników za sportową walkę.

Więcej informacji
ZdjęciaTreść rozszerzona


Drużynowe Mistrzostwa Szkoły w szachach

W środę 16 czerwca odbyły się (po trzyletniej przerwie) Drużynowe Mistrzostwa Szkoły w szachach. Na starcie stanęły 4 drużyny – w tym zespół tegorocznych absolwentów z klasy 4b, w którym na trzeciej szachownicy wystąpiła gościnnie Wiktoria Gołębiewska. I to właśnie drużyna złożona z Sebastiana Fredy, Miłosza Musiała i Wiktorii została mistrzem szkoły. Drugie miejsce zajęła drużyna z klasy 2bg, trzecia była klasa 2bp a czwarte miejsce zajęła debiutująca w szachach szkolnych klasa 1bp.

Miejsca i składy drużyn1. 4b – Sebastian Freda, Miłosz Musiał, Wiktoria Gołębiewska (3b)

2. 2bg – Kacper Badziński, Jan Block, Miłosz Siedlecki

3. 2bp – Mateusz Biniszkiewicz, Jakub Böttcher, Wiktor Kasprzycki

4. 1b – Michał Ziętek, Mateusz Pietrzak, Filip KolasińskiSłowa uznania dla zwycięzców oraz podziękowania dla wszystkich uczestników za sportową walkę.

Jacek Przybysz

Zdjęcia