Warsztaty Językowe
Dodane przez admin_zsbio dnia Grudzień 13 2020 14:05:44

Warsztaty Językowe
w ramach Junior Top Young

W czwartek 10 grudnia odbyło się kolejne wydarzenie organizowane przez Junior Top Young. Pod kierunkiem nauczyciela przedmiotów logistycznych pani Agnieszki Rajek nasi uczniowie z klas logistycznych: Oliwia Kotlowska, Wiktoria Gołębiewska, Jakub Böttcher, Mateusz Bniszkiewicz, Wiktor Kasprzycki oraz Sebastian Freda wzięli udział w warsztatach językowych. Prowadzącą zajęcia była mgr Ilonę Zawartkę, lektora z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Uczestnicy wzmacniali swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim poprzez wykonywanie testów związanych z zawodem, a także poprzez rozmowę bezpośrednią z prowadzącą zajęć.

Więcej informacjiTreść rozszerzona


Warsztaty Językowe
w ramach Junior Top Young

W czwartek 10 grudnia odbyło się kolejne wydarzenie organizowane przez Junior Top Young. Pod kierunkiem nauczyciela przedmiotów logistycznych pani Agnieszki Rajek nasi uczniowie z klas logistycznych: Oliwia Kotlowska, Wiktoria Gołębiewska, Jakub Böttcher, Mateusz Bniszkiewicz, Wiktor Kasprzycki oraz Sebastian Freda wzięli udział w warsztatach językowych. Prowadzącą zajęcia była mgr Ilonę Zawartkę, lektora z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Uczestnicy wzmacniali swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim poprzez wykonywanie testów związanych z zawodem, a także poprzez rozmowę bezpośrednią z prowadzącą zajęć.

Ciągły rozwój, poszerzanie swej wiedzy oraz kręgu znajomych jest kluczem do odniesienia sukcesu w późniejszym życiu, dlatego zachęcamy przyszłych uczniów, którzy wraz z rokiem 2021/2022 rozpoczną naukę w ZSBiO, do aktywnego angażowania się i dbania o swoje dalsze etapy życia, aby start był jak najlepszy.

Uczniowie za uczestnictwo dodatkowo otrzymają certyfikaty ukończenia warsztatów językowych.