Mój Biznesplan
Dodane przez admin_zsbio dnia Grudzień 06 2020 15:17:04

Sukcesy w konkursie
Mój Biznesplan

W czwartek 3 grudnia została rozstrzygnięta VIII edycja konkursu „Mój Biznesplan” organizowany przez Dom Przedsiębiorcy w Tczewie. Nasi uczniowie pracowali pod opieką nauczyciela podstaw przedsiębiorczości p. Danuty Kaczyńskiej. Na spotkaniu w Urzędzie Miasta Prezydent Miasta Tczewa Mirosław Pobłocki wręczył nagrody pieniężne i rzeczowe za najlepszy biznesplan Natalii Lubiszewskiej, a za najlepszy pomysł na biznesplan Mikołajowi Knieciowi. Pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienie i zostaną obdarowani upominkami w późniejszym terminie w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie.
Serdeczne gratulacje i wyrazy uznania.


Więcej informacjiTreść rozszerzona


Sukcesy w konkursie
Mój Biznesplan

W czwartek 3 grudnia została rozstrzygnięta VIII edycja konkursu „Mój Biznesplan” organizowany przez Dom Przedsiębiorcy w Tczewie. Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych im. H. Sienkiewicza reprezentowali uczniowie klasy 2bp (technik logistyk) Natalia Lubiszewska i Jakub Cyganowski oraz klasy 2cp (technik spedytor) Mikołaj Knieć i Sandra Lipińska.

Uczniowie pracowali pod opieką nauczyciela podstaw przedsiębiorczości p. Danuty Kaczyńskiej. Na spotkaniu w Urzędzie Miasta Prezydent Miasta Tczewa Mirosław Pobłocki wręczył nagrody pieniężne i rzeczowe za najlepszy biznesplan Natalii Lubiszewskiej, a za najlepszy pomysł na biznesplan Mikołajowi Knieciowi. Pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienie i zostaną obdarowani upominkami w późniejszym terminie w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie.

Serdeczne gratulacje i wyrazy uznania.