Zajęcia praktyczne wznowione
Dodane przez admin_zsbio dnia Grudzień 06 2020 15:10:46

Zajęcia praktyczne wznowione

Od poniedziałku 30 listopada zajęcia praktyczne mogą znowu być realizowane w trybie stacjonarnym w pracowniach zawodowych. Nasi uczniowie z klasy 3a (technik usług fryzjerskich) oraz 3f (technik budownictwa) z chęcią przystąpili do wykonywania zadań. Nauczyciele też byli zadowoleni. Klasa 2fp wróciła do zajęć praktycznych we wtorek 1 grudnia a 2fg w środę 2 grudnia .

Więcej informacji
ZdjęciaTreść rozszerzona


Zajęcia praktyczne wznowione

Od poniedziałku 30 listopada zajęcia praktyczne mogą znowu być realizowane w trybie stacjonarnym w pracowniach zawodowych. Nasi uczniowie z klasy 3a (technik usług fryzjerskich) oraz 3f (technik budownictwa) z chęcią przystąpili do wykonywania zadań. Nauczyciele też byli zadowoleni.

Budowlańcy murowali dziś z cegieł pełnych oraz wykonywali szkielet zbrojenia. Na zdjęciach widać, że są również w trakcie wykonywania węzłów drutem wiązałkowym. Przymocowują strzemiona do prętów podłużnych zbrojenia...., czyli przygotowują się do czerwcowego praktycznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie BD. 29. Fryzjerzy również ćwiczyli umiejętności do praktycznego egzaminu AU.21 planowanego na czerwiec 2021.

Klasa 2fp wróciła do zajęć praktycznych we wtorek 1 grudnia a 2fg w środę 2 grudnia .

Do egzaminu jeszcze daleko, bo dopiero w czerwcu 2022, ale dobre umiejętności praktyczne wymagają ćwiczeń i czasu. Jak widać jednak, już teraz bardzo dobrze wychodzi uczniom murowanie.


Zdjęcia