Nawigacja

Film o szkole

Dziennik elektroniczny

etwinning

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

Śpiewaj i ucz się języków obcych

Ostatnie artykuły

Ucz się słówek

Wolne lektury

Polska Izba Spedycji i Logistyki

Technik Logistyk

Główna Inspekcja Transportu Drogowego

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Projekt

GALERIA

Instagram

Biblioteka

PROJEKT POSTAW
NA DOBRY ZAWÓD

XXVI Zlot Szkół Sienkiewiczowskich

Zagraj w szachy

OKE Gdańsk

Poprzednia lokalizacja

Konkurs - wyniki


Konkurs 200 KSIĄŻĘK DO WYGRANIA zakończony

W środę 7 listopada o godzinie 24.00. zakończyło się głosowanie w konkursie organizowanym przez novaedita.com 200 KSIĄŻEK DO WYGRANIA. Nasza szkoła uzyskała ponad 31 tysięcy głosów, co dało 4%. Oczekujemy teraz na naszą część z puli książek.

Dziękujemy za „klikanie” na naszą szkołę.Lekcja budownictwa w języku angielskim


Przedmiot budowlany po angielsku

W ramach realizacji Europejskiego Tygodnia Edukacji Zawodowej p. Jolanta Hetmańska, nauczyciel przedmiotów zawodowych budowlanych, przygotowała i przeprowadziła fantastyczną lekcję w języku angielskim z przedmiotu planowanie i nadzór robót budowlanych. Uczniowie klasy technik budownictwa byli bardzo zaangażowani i wykazali się dużymi chęciami i umiejętnościami zawodowymi i językowymi. Temat lekcji brzmiał „Construction site arrangment”. Gratulacje dla nauczyciela i uczniów
Film z lekcji (1)
Film z lekcji (2)
Informacja p. B.Żywiecka.

Wandzin


Nauczyciele na szkoleniu w Wandzinie

Dnia 05.11.2018 r. trzy nauczycielki naszej szkoły: p. Beata Licbarska-Jaszcz, p. Anna Zielińska oraz p. Mirna Rajković-Kozieł pojechały do Wandzina na szkolenie z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom oraz HIV/AIDS. Szkolenie w ramach projektu „Z dala od uzależnień – program profilaktyczny dla młodzieży i grup zawodowych” jest realizowany przez Stowarzyszenie Solidarni „PLUS” Ośrodek Readaptacji EKO „Szkołę Życia” w Wandzinie oraz współfinansowany przez Samorząd Województwa Pomorskiego.

Więcej informacji


Nasz uczeń w Biegu Sambora


Mariusz Kurkiewicz w Biegu Sambora

Nasz uczeń Mariusz Kurkiewicz z klasy 3c technik spedytor brał udział w sobotę 3 listopada w XVIII Biegu Sambora. Wyścig ten rozgrywany jest na dystansie 10 km. Mariusz dobiegł z bardzo dobrym wynikiem i zajął 99 miejsce na 367 uczestników! Gratulujemy kondycji!


Europejski Tydzień Umiejętności

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych w Polsce

W poniedziałek 5 listopada nauczyciele z naszej szkoły będą brać udział w konferencji inaugurującej Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych w Polsce, która odbędzie się na PGE Narodowy. Głównym celem wydarzenia jest promocja kształcenia i szkolenia zawodowego.

Więcej informacji na stronach FRSEProśba o wsparcie
Ważne!Prośba o wsparcie dla byłego ucznia

Klasa 4fu wraz z wychowawcą panem Arkadiuszem Bednarkiem proszą o wsparcie finansowe dla naszego byłego ucznia, który z powodu choroby mamy znalazł się w bardzo trudnej sytuacji życiowej, musiał zrezygnować z nauki i podjął pracę, aby wspomóc leczenie mamy. Klasa chce zebrać pewną kwotę pieniędzy, która ma posłużyć na zakup leków i prowadzenie dalszej terapii.

Link do zbiórkiMarsz Holly wins>Bal Wszystkich Świętych

Grupa uczniów naszej szkoły wybrała się w środę późnym popołudniem wraz z panem Michałem Ciesielskim na Bal Wszystkich Świętych. Po przemarszu spod dworca na plac Hallera uczniowie wszystkim świętującym dzisiejszy dzień w niebie tak jak i na Ziemi życzyli dużo uśmiechu.


Stypendium dla naszej uczennicy.


Stypendium dla Oli!

Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły Aleksandra Kuśmirek z klasy 2a technik usług fryzjerskich otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów za bardzo dobre wyniki w nauce. Ubiegły rok szkolny Ola ukończyła ze średnią ocen 5,2.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Spotkanie ze spedytorem


Spotkanie ze spedytorem

We wtorek 30 października odbyło się spotkanie uczniów klas 2c i 3c technikum spedycji z panem Piotrem Borysem, właścicielem firmy GTC Transport .
Pan Piotr opowiedział uczniom o zaletach i wadach zawodu spedytora. Opisał, jak wygląda dzień z życia spedytora. Uczniowie mogli dowiedzieć się również, z jakimi niespodziewanymi sytuacjami można się spotkać w trakcie przewozu. Spotkanie zorganizowała p. Anna Wojtaś.

Informacja i zdjęcia p. Mirosława Czerwińska-Kożuch

Więcej informacjiKonkurs historyczny


IX Wojewódzki Konkurs Historyczny

Z przyjemnością zawiadamiamy, że dwóch uczniów naszej szkoły: Paweł Miętki (2di) i Miłosz Musiał (2b) zakwalifikowało się do etapu rejonowego IX Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Historia regionalna – Grudzień '70”, którego tematyką jest geneza, przebieg i skutki Rewolty Grudniowej na Wybrzeżu Gdańskim w 1970 r. W etapie szkolnym, który odbył się 18 października, wzięło udział 6 uczniów. Etap rejonowy odbędzie się 15 listopada 2018 r. w siedzibie IPN w Gdańsku. Opiekunem uczniów jest pani Anna Zielińska – nauczyciel historii. Naszym uczniom życzymy powodzenia i awansu do etapu wojewódzkiego.

Zaproszenie do filharmoniiZaproszenie
do filharmonii

Zdjęcie ze strony Filharmonii BałtyckiejDrodzy uczniowie

Jeżeli macie ochotę spędzić piątkowy wieczór 9 listopada lub 16 listopada zupełnie inaczej niż do tej pory, to zachęcam Was do darmowego wyjazdu do pięknej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku na koncert. Przejazd i bilety są bezpłatne. Jeden uczeń może zabrać dodatkowo jedną osobę towarzyszącą. Autokar zabiera nas z Tczewa i przywozi z powrotem do Tczewa. Koncert jest na 19.00 i trwa koło 2 godzin. Jest to niepowtarzalna okazja i warto skorzystać, aby miło spędzić jesienny wieczór. Osoby chętne muszą zgłosić swoją chęć najpóźniej do 31.X. do 11.00 (środa), żebym mogła zamówić autokar i bilety. Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszam serdecznie: Bożena Żywiecka
Na zgłoszenia czekam w szkole, a także na fb.

Program


Wygenerowano w sekund: 0.04
277,624 unikalne wizyty