Nawigacja

Film o szkole

Dziennik elektroniczny

etwinning

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

Śpiewaj i ucz się języków obcych

Ostatnie artykuły

Ucz się słówek

Wolne lektury

Polska Izba Spedycji i Logistyki

Technik Logistyk

Główna Inspekcja Transportu Drogowego

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Projekt

GALERIA

Instagram

Biblioteka

PROJEKT POSTAW
NA DOBRY ZAWÓD

XXVI Zlot Szkół Sienkiewiczowskich

Zagraj w szachy

OKE Gdańsk

Poprzednia lokalizacja

Dzień Edukacji Narodowej - 2018
Dzień Edukacji Narodowej 2018

Dnia 12 października nasza szkoła świętowała Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, której honorowym gościem był pan Tadeusz Dzwonkowski, starosta tczewski. Pani dyrektor Tamara Małecka w swoim wystąpieniu nawiązała do historycznego wydarzenie czyli powołanie Komisji Edukacji Narodowej, które stanowi genezę naszego święta. Pani Dyrektor przypomniała również ostatnie wydarzenia z życia naszej szkoły, świadczące o dużej aktywności nauczycieli i uczniów, przede wszystkim wspomniała Zlot Szkół Sienkiewiczowskich, który odbył się w czerwcu tego roku.

Więcej informacji
Zdjęcia
Mistrzostwa Powiatu w Szachach
Mistrzostwa Powiatu w Szachach

W czwartek 27 września odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach. Nasza drużyna zajęła piąte miejsce. Tytuł Mistrza powiatu i prawo do rywalizacji na szczeblu wojewódzkim przypadł reprezentacji Liceum Katolickiego. Naszą szkołę reprezentowali Jakub Behrendt, Miłosz Musiał i Sebastian Freda.

Więcej informacji

Zdjęcia
Integracja klas pierwszych


Integracja klas pierwszych

Za nami integracja klas pierwszych. Odbyły się zajęcia z wychowawcami, wzajemne poznawanie się, zabawy, otrzęsiny dla pierwszaków przygotowane przez uczniów klas II i III pod kierunkiem pani M.Kielbratowskiej, a na koniec ognisko i posiłek. Było słonecznie, ale dosyć zimno. Humory dopisały. Wyjazd przygotowali: pedagog szkolny p. D. Kaczmarek wraz z wychowawcami M. Owedyk-Chamską, B.Licbarską- Jaszcz, A.Rajek, K. Jędą. Dziękujemy wszystkim za udział i wspólną zabawę.

Informacja p. B. Żywiecka

Zdjęcia


Powitanie jesieni 2018


Powitanie jesieni 2018

W poniedziałek 24 września Tczew witał jesień. Jak zwykle w wydarzeniu na placu Hallera pierwszoplanową rolę grały nasze uczennice z Technikum Usług Fryzjerskich. Pani Jesień to właśnie ich dzieło, wykonane w ramach innowacja pedagogicznej „kreowanie wizerunku” pod kierunkiem pani E. Jarosławskiej i B. Pieczewskiej.

ZdjęciaJarmark Cysterski 2018


ZSBiO w Pelplinie

Jak co roku szkoły Powiatu Tczewskiego wspierały organizatorów Jarmarku Cysterskiego w Pelplinie.

Dnia 16.09.2018 (niedziela) uczniowie ZSBiO: Klaudia Wtulich (1a), Oliwia Modrzyńska (1a), Roksana Gros (1a) , Patrycja Pielecka (1a), Magda Vogler (1a), Julia Ołubek (1a), Wiktoria Rutkowska (2a), Weronika Łaszewska (2a), Wiktoria Gierszewska (3a), Kamila Komorowska (3a), Klaudia Skolimowska (1a), Paulina Kuklak (3a), Ewelina Grenc (3a) i Michał Węsierski (1a) zorganizowali wraz z nauczycielami stoisko fryzjersko-kosmetyczne.

Więcej informacji
ZdjęciaGrafik godzin w naszej szkole


Przypominamy grafik lekcji w naszej szkole


0. lekcja 7.10 - 7.55
1. lekcja 8.00 - 8.45
2. lekcja 8.50 - 9.35
3. lekcja 9.45 - 10.30
4. lekcja 10.40 - 11.25
5. lekcja 11.40 - 12.25
6. lekcja 12.35 - 13.20
7. lekcja 13.30 - 14.15
8. lekcja 14.20 - 15.05

Podręczniki dla klasy pierwszej

Informacja o zmianie domenySerdecznie witamy
na nowej lokalizacji naszej strony. Wszystkie informacje stałe zostaną wkrótce – po aktualizacji – przeniesione z poprzedniego serwisu na tę stronę. Informujemy, że nasza poprzednia lokalizacja jest jeszcze aktywne, ale nowe informacje będą się ukazywały wyłącznie pod tym adresem.

Przejdź do przedniej lokalizacji


Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego


Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

W poniedziałek 3 września odbyła się dwuczęściowe uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. W pierwszej części uczestniczyli uczniowie klas starszych, w tym tegoroczni maturzyści. Druga część była adresowana do uczniów czterech nowych klas pierwszych. Uczniów serdecznie przywitała pani Dyrektor Tamara Małecka, życząc im miłego pobytu w naszej szkole.
Po wakacyjnej przerwie bardzo serdecznie witamy wszystkich uczniów w nadziei, że nadchodzący rok szkolny będzie czasem owocnym, pełnym ciekawych doświadczeń i przyniesie wiele satysfakcji zarówno uczniom, jak i nauczycielom.

Zdjęcia


Plan lekcji na r.szk. 2018/2019

Wygenerowano w sekund: 0.04
201,841 unikalne wizyty