Nawigacja

Ile dni pozostało do matury?

Dziennik elektroniczny

etwinning

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

Śpiewaj i ucz się języków obcych

Ostatnie artykuły

Ucz się słówek

Wolne lektury

Polska Izba Spedycji i Logistyki

Technik Logistyk

Główna Inspekcja Transportu Drogowego

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Projekt

GALERIA

Poprzednia lokalizacja

Biblioteka

PROJEKT POSTAW
NA DOBRY ZAWÓD

XXVI Zlot Szkół Sienkiewiczowskich

Zagraj w szachy

OKE Gdańsk

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020


Rozpoczęcie roku szkolnego

W poniedziałek 2 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Najpierw rok szkolny powitali uczniowie klas starszych, a po nich młodzież z klas pierwszych. W tym roku są to zarówno absolwenci gimnazjów oraz – po raz pierwszy – szkół podstawowych. Młodzież została serdecznie powitana przez panią Dyrektor Tamarę Małecką. Wszystkim uczniom życzymy udanego roku szkolnego i mamy nadzieję, że ci, którzy dopiero rozpoczynają edukacje w ZSBiO od pierwszych dni będą się u nas czuć dobrze i spotkają się z życzliwym przyjęciem.

Zdjęcia


80. rocznica wybuchu II wojny światowej


Udział naszego pocztu sztandarowego w uroczystościach rocznicowych

W niedzielę 1 września w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej tczewianie oddali hołd obrońcom naszej ojczyzny z 1939 roku. W uroczystościach przy obelisku na skwerze Bohaterów Szymankowa niedaleko Mostu Tczewskiego uczestniczył również poczet sztandarowy naszej szkoły.Nowy grafik lekcji:


Nowy grafik lekcji w naszej szkole


0. lekcja 7.10 - 7.55
1. lekcja 8.00 - 8.45
2. lekcja 8.55 - 9.40
3. lekcja 9.50 - 10.35
4. lekcja 10.45 - 11.30
5. lekcja 11.45 - 12.30
6. lekcja 12.40 - 13.25
7. lekcja 13.35 - 14.20
8. lekcja 14.25 - 15.10
9. lekcja 15.15 - 16.00

uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie
się w poniedziałek 2 września w dwóch turach:

o godzinie 10.30 rozpocznie się uroczystość dla klas starszych - II, III i IV

o godzinie 11.00 rok szkolny uroczyście rozpoczną uczniowie i uczennice klas pierwszych

W tym dniu obowiązuje strój galowy!


2019-2020

2019/2020

Uroczyste zakończenie roku szkolnego


Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W środę 19 czerwca przed szkołą w „Alei Sienkiewczowskiej” odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Pani dyrektor Elżbieta Tamara Małecka pożegnała klasy 3d i 3e. Duża grupa uczniów otrzymała nagrody za wyniki w nauce, bardzo wysoką frekwencję i inne osiągnięcia, np. sportowe, konkursy czy pracę w samorządzie.
Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy, aby letnie miesiące przyniosły im wytchnienie od szkolnej rutyny i dostarczyły wielu pięknych i niezapomnianych chwil.


Więcej informacji
Zdjęcia


Podręczniki 2019/2020

Piknki szkolny


Piknik szkolny

W piątek 14 czerwca Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pań Agnieszki Rajek i Barbary Licbarskiej-Jaszcz zaprosił uczniów i nauczycieli na piknik szkolny. Zaczęło się od zdrowego i pożywnego śniadania, następnie był czas na gry planszowe i tańce. W tym samym czasie chłopcy rozgrywali turniej koszykówki, w którym zdecydowanie tryumfowała młodość: klasa 1b przed 2di, a na trzecim miejscu wylądowała klasa 3c. Pogoda była piękna a w powietrzu czuć już było zbliżające się wakacje.

Zdjęcia


Turniej szachowy


Mistrzostwa Szkoły w Szachach

W piątek 14 czerwca szkolni miłośnicy królewskiej rozegrali turniej o tytuł Indywidualnego Mistrza Szkoły w Szachach. Zdecydowanie najlepszy okazał się Sebastian Freda (2b), który wygrał wszystkie partie. Drugie miejsce zajął Miłosz Musiał (2b). Brązowy medal wywalczył – ale dopiero po pokonaniu w dogrywce Damiana Stopińskiego (2c) – ubiegłoroczny mistrz Jakub Behrendt (3f). Gratulacje dla zwycięzcy!
Turniej zorganizował i sędziował p. Jacek Przybysz.


Więcej informacji

Sebastian Freda w konkursie Mój Busines Plan
Zdjęcie ze strony Dom PrzedsiębiorcySebastian Freda zwycięzcą konkursu
Mój Biznesplan

Nasz uczeń Sebastian Freda z drugiej klasy technik logistyk zajął 1 miejsce w konkursie Mój Biznesplan: „Najlepszy pomysł na biznes” organizowanym przez Dom Przedsiębiorcy w Tczewie. Sebastian otrzymał dyplom i nagrodę w wysokości 800 zł! Opiekunem była pani Anna Rozwadowska nauczyciel podstaw przedsiębiorczości. Gratulujemy serdecznie! Jesteśmy bardzo dumni.Wyjazd do Poznania


Wyjazd logistyków i spedytorów
do Poznania

W piątek 7 czerwca 2019 r. młodzież ucząca się w zawodach technik logistyk oraz technik spedytor brała udział w wycieczce przedmiotowej w ramach innowacji pedagogicznych „Logistyka miejska” i „Obsługa celna”. Uczestnicy zapoznali się z funkcjonowaniem Miedzynarodowych Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu w Poznaniu, a także z procesami magazynowymi (tj. przyjmowaniem, kompletacją i międzynarodową wysyłką towarów) oraz procesami transportu wewnętrznego w największym w Europie Centrum Logistycznym AMAZON. Opiekunami byli nauczyciele przedmiotów logistycznych p. D. Kaczyńska, p. A. Rajek i p. K. Jęda.Wygenerowano w sekund: 0.03
31,206 unikalne wizyty