Nawigacja

Dziennik elektroniczny

etwinning

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

Śpiewaj i ucz się języków obcych

Ostatnie artykuły

Ucz się słówek

Wolne lektury

Polska Izba Spedycji i Logistyki

Technik Logistyk

Główna Inspekcja Transportu Drogowego

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Uwaga MATURZYŚCI

Projekt

GALERIA

Instagram

Biblioteka

PROJEKT POSTAW
NA DOBRY ZAWÓD

XXVI Zlot Szkół Sienkiewiczowskich

Zagraj w szachy

OKE Gdańsk

Poprzednia lokalizacja

Kl 1 fp w Muzeum II Wojny Światowej


Klasa 1 fp w Muzeum Drugiej Wojny Światowej

We wtorek 26 listopada klasa 1fp technik budownictwa pod opieką wychowawcy p. Iwony Noggi i p. Angeliki Rogińskiej pojechała do Gdańska, gdzie zwiedziła Muzeum II Wojny Światowej.Piłka ręczna


Wicemistrzostwo w piłce ręcznej!

W poniedziałek 25 listopada w hali sportowej II LO w Tczewie odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców. Nasza drużyna wygrała wszystkie swoje mecze w grupie (ZSBiO – ZSB 8:3, ZSBiO – UKLO 10:4) i awansowała do finału. W finale przeciwnikiem była drużyna I LO z którą po wyrównanym meczu przegraliśmy 6:9 ostatecznie zajmując II miejsce w turnieju. Ogromne gratulacje i brawa dla naszej drużyny.

Więcej informacji


Lekcjaorelokacjach


Lekcja geografii
w Fabryce Sztuk

W poniedziałek 25 listopada w ramach realizacji programu z geografii klasa 3c technik spedytor i 3d technik logistyk pod opieką nauczycieli geografii p. Bożeny Żywieckiej i Krzysztofa Jędy udały się do Fabryki Sztuk na wystawę i udział w warsztatach „Relokacje”. Uczniowie mieli możliwość poszerzenia i utrwalenia wiedzy z tematu: „Procesy migracyjne na świecie”.

Więcej informacji


Szlachetna paczka


Zaproszenie do udziału w akcji Szlachetna Paczka

Po raz czwarty społeczność ZSBiO przystępuje do realizacji projektu Szlachetna Paczka. Wybraliśmy rodzinę , dla której w tym roku przygotujemy paczkę na święta. Może ktoś do nas dołączy. To fantastyczne uczucie pomagać potrzebującym i zasiąść do wigilijnego stołu wiedząc, że inni dzięki nam też mają dobre święta. Nasi wolontariusze zbierają zgłoszenia.

informacja p. Dorota Kaczmarek
Więcej informacji


Konkurs fotograficzny


Konkurs fotograficzny

Informujemy, że Szkoła Podstawowa 34 z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida Teligi w Gdyni zaprasza do wzięcia udziału w XIII Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pt. „Mieszkańcy Ziemi”. Konkurs skierowany jest do uczniów pomorskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz nauczycieli wszystkich rodzajów placówek oświatowych w naszym województwie. Na laureatów czekają wartościowe nagrody (sprzęt i akcesoria fotograficzne oraz komputerowe, karty podarunkowe, eleganckie albumy książkowe itp.).

Więcej informacji i regulamin na stronie SP 34 w Gdyni


Tydzień Przedsiębiorczości


Spotkanie w ramach
Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Włączyliśmy się w obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. We wtorek 19 listopada mieliśmy przyjemność gościć przedstawiciela Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie . Spotkanie przeznaczone było dla uczniów klas maturalnych a jego temat brzmiał „Własny biznes? Jasna sprawa”. Bardzo dziękujemy za ciekawe zajęcia.Nagroda dla S.Fredy


Nagroda dla Sebastiana Fredy

Z przyjemnością informujemy, że nasz uczeń Sebastian Freda z klasy 3b technik logistyk otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów, przyznawane uczniom z najwyższą średnią w szkole nie niższą niż 4,75. Sebastian uzyskał 5,5. Poza tym bardzo angażuje się w życie szkoły, uczestniczy w wielu różnych konkursach, działa w Samorządzie Uczniowskim, współorganizuje imprezy szkolne, regularnie (wraz z Dawidem i Oliwierem) reprezentuje szkołę w sobotnich biegach parkrun. Brawo Sebastian. jesteśmy dumni.
Uroczyste wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2019/2020 odbędzie się 29 listopada 2019 roku w Auli im. Profesora Mariana Cieślaka na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.
Przedsiębiorczość


Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Na zaproszenie Domu Przedsiębiorcy w Tczewie - Inkubator Przedsiębiorczości oraz Newbiz - Stacja Tczew - Biznes, Rozwój, Praca klasa 4c technik spedytor pod opieką p. Anny Rozwadowskiej uczestniczyła w poniedziałek 18 listopada w prelekcjach w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Na spotkaniu w formie wykładów przedstawiono tematy związane z nowymi trendami na rynku pracy, samorozwojem, zakładaniem własnej firmy czy pierwszymi krokami na zawodowej drodze.

Więcej informacji


Licealaliada piłka ręczna


Piłka ręczna dziewcząt

W poniedziałek 18 listopada w sali sportowej II LO w Tczewie odbyła się powiatowa licealiada w piłce ręcznej dziewcząt, nasza reprezentacja zajęła 5 miejsce. Opiekunem był p. Paweł Antczak. Reprezentacja szkoły wystąpiła w składzie: Karolina Chojnacka, Marcelina Kończyk, Nikola Krefft, Nikola Łoś, Wiktoria Smoła, Oliwia Tereszko, Julianna Urban i Julia Wojciechowska. Dziękujemy za waleczną postawę.

Więcej informacji


Wycieczka do zakładów porcelanay
powiększ


Wycieczka do zakładów porcelanay

W poniedziałek 18 listopada 2019 r. klasy 1cp i 1cg technik spedytor w ramach innowacji pedagogicznej obsługa celna wybrały się do Łubiany do Zakładu Porcelany Stołowej „Lubiana” S.A. Uczniowie zapoznali się z zasadami importu surowców do produkcji i eksportu wyrobów gotowych. Poznali proces produkcji porcelany wraz z magazynowaniem półproduktów i wyrobów gotowych. Omówiono proces wtórnego wykorzystania odpadów poprodukcyjnych. Opiekunami wycieczki były p. Agnieszka Rajek, p. Danuta Kaczyńska i p. Beata Jaszcz.lekcja wizualizacji.


Ciekawa lekcja wizualizacji

W piątek 15 listopada w klasie 4a technikum usług fryzjerskich w ramach przedmiotu zawodowego wizualizacja wizerunku odbyła się lekcja „Dobór fryzury do kształtu twarzy”. Prowadziły ją pani Barbara Pieczewska, nauczyciel przedmiotów zawodowych fryzjerskich i biologii oraz jako gość specjalny pani Krystyna Dems z Fabryki Sztuk. Podczas zajęć dziewczęta rozwijały kompetencje miękkie, umiejętności manualne, poczucie estetyki, czyli to co niezbędne w przyszłym zawodzie.

Więcej informacji


Wygenerowano w sekund: 0.03
94,995 unikalne wizyty