Nawigacja

Dziennik elektroniczny

etwinning

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

Śpiewaj i ucz się języków obcych

Ostatnie artykuły

Ucz się słówek

Wolne lektury

Polska Izba Spedycji i Logistyki

Technik Logistyk

Główna Inspekcja Transportu Drogowego

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Uwaga MATURZYŚCI

Projekt

GALERIA

Instagram

Biblioteka

PROJEKT POSTAW
NA DOBRY ZAWÓD

XXVI Zlot Szkół Sienkiewiczowskich

Zagraj w szachy

OKE Gdańsk

Poprzednia lokalizacja

Podręczniki 2020 / 2021

Staże zawodowe


Letnie staże zawodowe

Koordynator projektu unijnego pani Dorota Kaczmarek informuje, że 14 uczniów z klas technik budownictwa w poniedziałek 29 czerwca pomimo pierwszego dnia wakacji wstało bardzo wcześnie rano. Już o 6.30 ruszyli oni na swoje staże zawodowe do Pelplina, gdzie będą̨ remontowali seminarium i inne obiekty. Praca będzie przebiegała zgodnie z procedurami bezpieczeństwa, staże są dla uczniów chętnych, zarówno uczniowie, jak ich rodzice wyrazili zgodę na ich kontynuację. Uczniowie zdobędą doświadczenie zawodowe, nowe kompetencje i ...zarobią. Nasi uczniowie ZSBIO zdobywają potrzebne kwalifikacje w ramach Projektu „Postaw na dobry zawód – podnesienie jakości edukacji zawodowej w powiecie tczewskim”.

ZdjęciaZakońćzenie roku szkolnego


Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

W piątek 26 czerwca nasi uczniowie wreszcie mogli zawitać w murach szkolnych, by znowu pożegnać się z nią na dwa miesiące. Uczniowie podczas krótkich spotkań z wychowawcami odebrali świadectwa przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Najlepsi uczniowie odebrali również nagrody, dyplomy i medale. Wśród nich był Sebastian Freda (3b), który otrzymał średnią 5,57.
Ciepłe słowa kierujemy do klasy branżowej 3e, która dziś rozstaje się z naszą szkoła. Wszystkiego dobrego! Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom wyróżnionym, ale pamiętamy, że w bieżącym roku szkolnym na gratulacje zasługują wszyscy uczniowie.
Życzymy wszystkim udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.
Więcej informacji
Zdjęcia


Filmy klas


Jak minął rok?
Czy warto się obejrzeć?Zobacz filmy klas


Podsumowanie działalności SU


Samorząd Szkolny
podsumowanie działalności rocznej

Na swojej podstronie Samorząd uczniowski dokonał podsumowania swojej działalności w mijającym roku szkolnym.

Zobacz


Certyfikat dla naszej szkoły


Logistyka dla technika
– certyfikat dla ZSBiO

Uczniowie klas logistycznych uczestniczyli w tym roku szkolnym w cyklu webinariów pt. Logistyka dla technika. Od października do czerwca uczniowie skorzystali z ośmiu transmitowanych na żywo wykładów cenionych ekspertów branży logistycznej współpracujących z Siecią Badawczą Łukasiewicz Instytutu Logistyki i Magazynowania w Poznaniu. Uczniowie brali udział w quizach, rywalizując z kolegami z całej Polski, prowadzili dyskusje, zadawali pytania. Nauczyciele mieli możliwość wzbogacenia treści lekcji dzięki udziałowi w tym programie. Wykorzystywali na lekcjach przygotowane quizy i inne ciekawe materiały wspomagające nauczanie.


wsl drzwi otwarte

harmonogram egzaminów zawodowych

Szachy Mistrzostwa Internetowe


Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w szachach

W sobotę 13 czerwca odbyły Internetowe Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w szachach organizowane przez Śląski Związek Szachowy pod patronatem Ministerstwa Sportu. W imprezie tej nasza szkoła miała również swoich reprezentantów. W kategorii szkół ponadpodstawowych wystąpił oczywiście Sebastian Freda, zajął ostatecznie 93 na 118 uczestników. P. Jacek Przybysz wystąpił zaś w kategorii nauczycieli i uplasował się na 36. miejscu w stawce 56 belfrów. W turnieju brało udział wielu zawodników z tytułami i kategoriami szachowymi, więc udział naszych przedstawicieli można uznać za udany.

Informacja J.Przybysz


Rekrutacja

Matura 2020


Matura 2020

Z ponad miesięcznym opóźnieniem, w maseczkach, po cierpliwym wyczekiwaniu w kolejce, zdystansowani, tegoroczni absolwenci ponownie mogli zasiąść w szkolnych ławkach, które chyba jeszcze nigdy nie były tak sterylne, aby wreszcie przystąpić do egzaminu maturalnego. Miejmy nadzieję, że dobrze wykorzystali wydłużony czas przygotowań i wyniki będą zadowalające. Tego Wam, drodzy maturzyści, z całego serca życzymy.

Zdjęcia


Wygenerowano w sekund: 0.03
95,063 unikalne wizyty