Nawigacja

Film o szkole

Dziennik elektroniczny

etwinning

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

Śpiewaj i ucz się języków obcych

Ostatnie artykuły

Ucz się słówek

Wolne lektury

Polska Izba Spedycji i Logistyki

Technik Logistyk

Główna Inspekcja Transportu Drogowego

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Projekt

GALERIA

Instagram

Biblioteka

PROJEKT POSTAW
NA DOBRY ZAWÓD

XXVI Zlot Szkół Sienkiewiczowskich

Zagraj w szachy

OKE Gdańsk

Poprzednia lokalizacja

Witamy na stronie Zespołu Szkół Budowlanych i Odzieżowych
im. Henryka Sienkiewicza w Tczewie

PowitanieSekretariat szkoły jest czynny
od godz. 9.00 do 13.00.
W pozostałych godzinach prosimy o kontakt mailowy zsbio@wp.pl
lub telefoniczny 502 331 866.

Pożegnanie absolwentów 2021


Pożegnanie Absolwentów 2021

Dyrekcja szkoły wraz z wychowawcami serdecznie gratuluje wszystkim naszym absolwentom ukończenia edukacji i zdobycia średniego wykształcenia.

Miło nam poinformować, że absolwentem roku 2021 został Sebastian Freda z klasy 4b (technik logistyk), który uzyskał najwyższe wyniki w nauce, reprezentował szkołę i osiągał sukcesy w bardzo wielu konkursach przedmiotowych i sportowych. Sebastian w czerwcu otrzyma Stypendium Starosty dla najlepszych absolwentów.

Gratulujemy pozostałym wyróżnionym uczniom , którzy osiągnęli wysokie wyniki. Życzymy powodzenia na maturze i egzaminach zawodowych i pięknych dni w dorosłym życiu.


Klasy, dyplomy, podziękowania


Pożegnanie absolwentów - samorząd


Samorząd Uczniowski

żegna

ABSOLWENTÓW 2021


Pożegnalny film


Pożegnanie wychowawcy


Wychowawcy żegnają ABSOLWENTÓW

Wychowawcy klas czwartych
panie Elżbieta Jarosławska,
Aleksandra Kaczmarczyk,
Lilija Pawelczuk
i Małgorzata Kielbratowska
żegnają swoich uczniów
i życzą POWODZENIA na maturze,
egzaminach zawodowych
i w dorosłym życiu!

Pożegnalny film


Pożegnanie asolwentów - klasy trzecie


Uczniowie klas trzecich żegnają ABSOLWENTÓW

„Choć poznasz życie i cały świat,
jeszcze zatęsknisz do szkolnych lat...!"

Powodzenia i wielu sukcesów
życzą koleżanki i koledzy z klas trzecich
3a, ab, 3c i 3f
wraz z wychowawcami, nauczycielami
i dyrekcją szkoły.

Pożegnalny film


szkolenie


Kolejne Logmeetingi z WSL

15 kwietnia wieczorem uczniowie z klas logistycznych i spedycyjnych pod kierunkiem pani Bernadety Szymańskiej brali udział w Logmeetingu pod tytułem „Globalne standardy zmieniają świat”. M.in. wysłuchali ciekawych prelekcji, dotyczących globalnych standardów identyfikacyjnych – „kodów kreskowych”, które mają niezaprzeczalny wpływ na nasze życie oraz na globalny biznes.
Na zakończenie każdego spotkania była możliwość zadawania pytań zaproszonym ekspertom.
Informacja p. B. Szymańska
Więcej informacji


Nagrody dla logistyków


Nagrody dla logistyków

Uczniowie klas logistycznych Mateusz Biniszkiewicz (2bp), Jakub Bottcher (2bp), Oliwia Kotłowska (2bg) oraz Sebastian Freda (4b )wraz z opiekunem p. Agnieszką Rajek odebrali nagrody za zdobycie 3 miejsca w ogólnopolskim konkursie Logistycznych Podchodów, organizowanego przez PSML - Polish Supply Management Leaders Junior Top Young.
Uczniowie otrzymali wyjątkowe dyplomy w postaci wygrawerowanych tabliczek oraz karty podarunkowe do jednej z sieci sklepów.


Więcej informacji


Projekt


Montażysta rusztowań budowlanych

Sobota 24 kwietnia nie dla wszystkich uczniów była dniem wolnym. Jak poinformowała pani Dorota Kaczmarek koordynator projektu, uczniowie z klasy 3f (technik budownictwa) byli tego dnia w Grudziądzu w firmie EDUKATOR na kursie Montażysta rusztowań budowlanych, Cieszymy się, że uczniowie w wolnym czasie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe

Więcej informacji


Wystawa


Patrząc w niebo

20 kwietnia nauczyciele bibliotekarze zaprosili do obejrzenia wystawy online "Patrzę w niebo". Zaprezentowane na niej zdjęcia autorstwa uczniów ZSBiO to efekty realizowanej akcji bibliotecznej - Dzień Gapienia się w Niebo. Młodzież pokazała interesujące obrazy NIEBA.
Serdecznie dziękujemy za wspaniałe prace!


Zobacz wystawę


Ćwiczenie perspektywy


Nauka perspektywy

Odbyły się kolejne zajęcia dodatkowe dla uczniów klas budowlanych prowadzone przez panią Ewę Boryczko przedmioty budowlane) uczące rysunku budowlano-architektonicznego. Tematem zajęć była perspektywa jednopunktowa. W związku z obranym tematem tym razem członkowie zespołu rysowali budynek w perspektywie jednopunktowej wraz z jego otoczeniem. Autorką jednej z prac jest Roksana Kanarek z klasy 1F, pozostali uczestnicy chcą być nadal anonimowi. Czekamy na kolejne etapy działań.

Więcej informacji


Konkurs powiatowy


Konkurs Wiedzy o Ochronie i Prawach Konsumentów

W dniu 13 kwietnia 2021 r. uczniowie klasy 2cg wzięli udział w pierwszym etapie XI edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy o Ochronie i Prawach Konsumentów organizowanego przez Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Tczewie. Adresatem zmagań konkursowych byli uczniowie szkół i innych placówek ponadpodstawowych z terenu powiatu tczewskiego. Konkurs miał charakter zdalny. Koordynatorem z naszej szkoły była pani Danuta Kaczyńska.Upamiętnienie zbrodni katyńskiej


Upamiętnienie rocznicy zbrodni katyńskiej

Uczniowie pod kierunkiem nauczyciela historii pani Anny Zielińskiej włączyli się w utrwalanie pamięci o zbrodni katyńskiej. Uczniowie wraz z nauczycielem przygotowali wirtualną akademię i wzięli udział w II edycji konkursu literacko-plastycznego „Polskie Serce Pękło. Katyń 1940” ogłoszonego przez Marszałek Elżbietę Witek oraz ministrów MSWiA, MON i prezesa IPN. To projekt, w którym mogą uczestniczyć uczniowie szkół ponadpodstawowych położonych na terytorium Polski.

Więcej informacji
i akademia wirtualna


Wygenerowano w sekund: 0.03
201,820 unikalne wizyty